Emziren Annelerin Göğüs Ucu Yaraları Artık Acı Vermiyor

Meme Ucu Yaralarını Hızlı İyileştiren Nursicare Şimdi Online Satışta! 

Emziren annelerin en büyük sorunlarından biri göğüs ucu yaraları ve göğüs ucu çatlaklarıdır. Bu yara ve çatlaklar, emzirmenin ilk dönemlerinde, bebek emme sürecine alışırken oluşabildiği gibi bebek dişlendiğinde ısırmalar sonucu da oluşabiliyor. Yaralı bir göğüsle günde defalarca bebeğinizi emzirmek ise işkenceye dönüşebiliyor.

Hızlı iyileştiren Nursicare meme ucu yarası bakım ürünü ise bu problemi ortadan kaldırmak için var. Ağrıyan, çatlamış göğüs uçlarını tedavi edici, iyileştirici özelliğe sahip, içinde kimyasal barındırmayan bu ürün bir ped görünümündedir, fakat asla sıradan bir göğüs pedi ile karıştırılmamalıdır. İçeriğinde bulunan metaryeller ile hızlı bir şekilde göğüsdeki yara ve çatlakları tedavi eder. Kremlerin göğüste bıraktığı koku ve kimyasal kalıntıyı bırakmaz. Bu sebeple gönül rahatlığıyla bebeğinizi, Nursicare’ı kullandıktan sonra göğsünüzü temizlemeye gerek kalmadan emzirebilirsiniz.

Gelin şimdi Nursicare’ın mucizevi özelliklerine hep birlikte daha detaylı bakalım.

1. İyileştiricidir!

İçeriğindeki nişasta kopolimer yapısı yara bölgesinde jelleşir. Dokuyu nemli  tutar. Dokular arasındaki interfasiyal gerginliğin azaltılmasında etkindir. Yara yatağını doldurur. Yara bölgesinde ağrı kesici etkisi vardır. Tüm bu özelliklerin bir araya gelmesi Nursicare’ı göğüs ucu yaralarını hızlı iyileştirme konusunda rakipsiz kılar.

1.Multifonksiyoneldir!

Hızlı İyileştiren Meme Ucu Bakım Ürünü Nursicare, multifonksiyonel özelliği ile yara bölgesinde içeriğindeki aktif maddelerin yara aktifleşmesi ile birden fazla fonksiyonu  yerine getirebilmektedir. Bu da Nursicare’ın hızlı iyileştirme özelliğini pekiştirmektedir.

1.Antienflamatuardır!

Nursicare, antienflamatuardır. Yani iltihaplanmayı azaltma ve ağrı kesici özelliği vardır.

2. Antibakteriyeldir!

Hızlı İyileştiren Meme Ucu Bakım Ürünü Nursicare, antibakteriyeldir.Yara bölgesini içeriğindeki etken madde ile sürekli temiz tutar.Emici özelliği sayesinde meme ucundan akan süt birikintisini emerek uzun süreli hijyen sağlar. Ürünü kullandıktan sonra göğüs/meme ucunuzu temizlemenize gerek kalmaz. Meme ucunuza hiçbir şekilde kimyasal madde bulaşmayacağı için Nursicare’ı kullandıktan sonra gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emzirebilirsiniz.

3. Yaraya Yapışmaz!

İçerisindeki etken maddeler Meme Ucu Bakım Ürünü’nün yaraya yapışmasına engel olur. Böylece canınız yanmadan ürünü değiştirebilirsiniz.

4. Ekonomiktir!

Yapılan bilimsel çalışmalar Polymem ürünleri ile tedavinin çok daha hızlı ve düşük maliyetlerle sonuçlandırıldığını göstermektedir.*

*Nursicare bir Polymem ürünüdür.

Nasıl Kullanılır?

İlk emzirmeden itibaren kullanılmalıdır. Göğüs ucunu koruyucu,  Hızlı İyileştiren Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü,  göğüs ucu ağrılarını hafifletir ve iyileşme sürecini başlatır. Emzirme süreci düzene girene kadar Nursicare kullanılmalıdır. Kullanmayı bıraktığınızda yeniden ağrı hissetmeye başladığınız ilk anda Nursicare’ı kullanmaya devam etmelisiniz. Yeniden hissedilmeye başlayan ağrılar önlem alınmazsa ilerleyecektir.

Nursicare Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü, iç çamaşırının içine yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır.

Göğüsten gelen akıntıyı emer, hijyen sağlar.

Kullanımı: 

Meme ucunuzu silin.

Meme Ucu Yarası Bakım Ürününü yerleştirin.

Emzirme durumunda Meme Ucu Yarası Bakım Ürününü çıkarın.

Emzirme sonladığında meme ucunuzu hafifçe silerek yeniden yerleştirin.

Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü tek kullanımlık değildir. Nursicare’ın haznesi dolana kadar kullanıp sonrasında yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Ürünü satın almak için tıklayın!

 
Güncel olarak bizi aşağıda platformlardan takip edebilirsiniz.