PolyMem Nursicare 6'li Kutu

4.3
234 kişi oyladı
  • Ürün Fiyatı

    151.11TL

  • Ürün Kodu

    REF: 400

  • Adet

Şuan bu ürünü 93 kişi inceliyor.

Temizler!

PolyMem, yavaş yavaş yara yatağına salınan non toksit, non iyonik temizleme ajanı tarafından aktive edilmiş olan yumuşak doku dostu bir temizleme maddesidir. Yerleşik temizleme özellikleri, yara örtüsü değişiklikleri sırasında yaraları temizleme ihtiyacını azaltır, böylece yaraları daha çabuk iyileştirir.

Doldurur!

PolyMem yavaşça genişleyerek kaviteli yara yatağını doldurur.

Emer!

Nursicare göğüs ucu yarası bakım ürünü ağırlığının 10 katına kadar eksudayı çekebilme özelliğine sahiptir. Emilim özelliği eksuda ile temasıyla aktifleşir. PolyMem yara boyutuna uygun olarak kesilerek kullanılabilir.

Nemlendirir!

PolyMem yara yatağını nemli tutar ve travmatize olmuş dokuları rahatlatır, yara ağrısını azaltır ve yara bölgesinde rahatlık sağlar. İçerdiği nemlendirici, aynı zamanda pansuman pedinin yaraya yapışmasını engeller, böylece uygulama kolaylığı sağlar.
Yorumunuz:

Nursicare'ın normal göğüs pedlerinden farkı nedir?

Nursicare meme ucu bakım ürünü, çok işlevli yara bakımı sargılarında kullanılan ve hem akut hem de kronik yaralarda ağrıyı azaltmak ve cildin ve yumuşak doku yaralanmalarının iyileşmesini iyileştirmek için dünya çapında kanıtlanmış yenilikçi bir malzeme olan PolyMem®'den üretilmiştir.

1

Nursicare'ın açıklaması neden "meme ucu yarası bakım ürünü"?

Çünkü Nursicare sıradan bir göğüs pedi değildir. Dışardan görünümü bir göğüs pedine benzemektedir ancak işlevsel olarak farklıdır. Nursicare meme ucu bakım ürünü, çok işlevli yara bakımı sargılarında kullanılan ve hem akut hem de kronik yaralarda ağrıyı azaltmak ve cilt ve yumuşak doku yaralanmalarını iyileştirmek için dünya çapında kanıtlanmış yenilikçi bir malzeme olan PolyMem®'den üretilmiştir. Sıradan bir ped ise yalnızda göğüs akıntılarını engellemek için pamuklu malzemeden üretilen bir akıntı engelleyicidir.

2

Nursicare'ı nasıl kullanmalıyım?

Meme ucunuzu silin, Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü Nursicare'ı yerleştirin, Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü Nursicare'ı çıkarın, Temizlemeye gerek kalmadan bebeğinizi emzirin, İsterseniz tekrar kullanın, Zamanla sıvıyı emip dolan ürünü yenisi ile değiştirin.

3

Göğsümde çatlak yok ama ağrım var, yine de Nursicare kullanmalı mıyım?

Emzirmek bebeğinizi beslemenin en iyi yoludur. Emzirmek aynı zamanda bebek ile anne arasında bağ oluşturan bir yoldur. Doğal fizyolojik bir eylem olan emzirme işlemi, bazen anneler için acı veren bir eyleme dönüşeblir. Böyle durumda anne emzirmekten kaçınabilir. İşte tam bu zamanda ihtiyacınız olan ürün, ağrı kesici özellikleriyle Nursicare meme ucu bakım ürünü olmalıdır. "Emzirmek canınızı yakmamalı" diyoruz…

4

Nursicare'ın meme ucu yaraları için hazırlanmış kremlerden farkı nedir?

Nursicare meme ucu yarası bakım ürünü, ağrıyan, çatlamış göğüs uçlarını tedavi edici, iyileştirici özelliğe sahip, içinde kimyasal barındırmayan bir üründür. İçeriğinde bulunan materyaller ile meme ucunda kimyasal bir madde bırakmadan hızlı bir şekilde göğüsteki yara ve çatlakları tedavi eder. Kremlerin göğüste bıraktığı koku ve kimyasal kalıntıyı bırakmaz. Bu kalıntılar bir sonraki emzirme işlemi sırasında bebek için rahatsızlık meydana getirebilir. Bu sebeple gönül rahatlığıyla bebeğinizi, Nursicare'ı kullandıktan sonra göğsünüzü temizlemeye gerek kalmadan emzirebilirsiniz.

5

Güncel olarak bizi aşağıda platformlardan takip edebilirsiniz.