Prag 2019 PolyMem Buluşması

14-15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen geleneksel PolyMem buluşması bu sefer de Prag’da yapıldı. PolyMem ürün deneyim, tecrübe ve istatistiklerinin konuşulduğu toplantının önemli konularından biri de yine bir PolyMem ürünü olan Nursicare idi.

Farklı ülkelerin Nursicare ürünleri ile olan deneyimlerini aktarıldığı toplantıya İsrail, Danimarka, Slovenya, Finlandiya ve Türkiye gibi ülkelerden katılan temsilciler yaşadıkları deneyimleri birbirleri ile paylaşıp bazı sorunları nasıl çözebilecekleri konusunda konuştular. Yazımızın devamında toplantıda değinilen başlıkları ve konuşulan içerikleri bulabilirsiniz.

Ah Şu Anneler Nursicare İle Bir Tanışsalar!

Ürün hakkında bilgisi olmayanlar için hemen Nursicare’i açıklayalım;

Nursicare: Meme ucu çatlaklarına karşı iyileştirici özelliğe sahip Nursicare; bir meme ucu yarası bakım ürünüdür. Emzirme sonrası oluşan göğüs ucu yaralarında meydana gelen acı ve ağrıları ortadan kaldıran terapötik (tedavi edici) ped. Kullanımı çok kolay olan ürün 2 gün gibi kısa bir sürede etkisini göstererek hassas bölgede iyileşme sağlar.

Nursicare aslında emziren anneler için tam bir koruyucu melek! Fakat birçok ülkede anneler Nursicare ile tanışmak konusunda maalesef ya geç kalıyor ya da bu fırsatı hiç yakalayamıyor. Diğer işe yaramayan tüm yöntemleri denedikten sonra ne yazık ki birçok anne çektiği acıya dayanamayıp pes ediyor.

Bebeklerini Emzirmekten Vazgeçiyorlar!

Anne sütünün bebek için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Anne sütünde bulunan besinler bebeğin vücudu tarafından formülize sütlere ve de mamaya kıyasla daha kolay emiliyor. Bu da bebeğin almış olduğu besinden maksimum derecede faydalanmasını sağlıyor. Yine anne sütünde yer alan antikorlar emzirme yoluyla bebeğe iletilerek bebeğin bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor. Böylece bebek hastalıklara karşı daha çok direnç gösterebiliyor.

Nursicare, Mama Maliyetinden Daha Uygun!

Anne sütünün bebeğe olan faydaları saymakla bitmiyor gerçekten. Ama meme ucunda oluşan çatlaklar ve yaralar yüzünden bebeğini emzirmekten vazgeçen anne sayısı da çok fazla. Örneğin emzirme dönemi boyunca çatlak ve yaralarınız için en fazla kullanacağınız Nursicare paketi 3, bunun maliyeti ise 450 TL iken, bebeğin 7-8 aylık mama masrafı ortalama 3 bin TL.

Acısız bir emzirme dönemi ve bebeğinizle kuracağınız sağlıklı bir bağı yani hayatınızda geriye dönüşü ve telafisi olmayan anılarınızı Nursicare kullanarak güvenle atlatabilirsiniz.

Güncel olarak bizi aşağıda platformlardan takip edebilirsiniz.